Nápojové automaty na teplé a studené nápoje

witt

Kombinace zrnkové a instantní kávy v tomto malém přístroji poskytne zákazníkovi nezvykle širokou nabídku nápojů.
 
Kompaktní nápojový automat s vestavěným podavačem kelímků, vhodný pro malé a střední výkony.
 
Nová technologie přípravy nápojů bez použití elektroventilů, nový typ espresso jednotky, inovace desénu a velmi jednoduchá údržba jsou hlavními přednostmi automatu CANTO
 
Automat na kávu
Další rozvoj jedné z nejúspěšnějších řad značky NECTA za posledních 20 let. Navazuje moderním uživatelským rozhraním na svého předchůdce BRIO 3. Pro využití v lokacích vyžadujících vysokou přípravu kávy espresso a instant se střední kapacitou - 300 porc.
 
Nová technologie přípravy espressa, výkonnější mixery na instantní nápoje, avantgardní elektronika a další použité technologie - nový trend NECTA Dostupný pouze espresso + instant
 
Nová technologie přípravy espressa, výkonnější mixery na instantní nápoje, avantgardní elektronika a další použité technologie - nový trend NECTA. Dostupný ve verzích instant i espresso.
 
Velký výběr a vynikající kvalita připravovaných nápojů s rozsáhlými možnostmi vlastního nastavení včetně nápojů studených.
 
Sortiment prodejních automatů na teplé a studené nápoje typu free standing rozšiřuje značka NECTA tímto automatem s výškou 1830 mm, k perfektnímu doplnění automatů Snakky Max a Sfera.
 
První table top na teplé nápoje z elegantní řady desénové řady 7000 značky Wittenborg. Výkonná fresh-brew jednotka nabízí až 23 voleb vysoce kvalitní kávy a dalších nápojů. Nastavení výšky výdejního prostoru umožňuje výdej do nejrůznějších typů šálků.
 
Barevné rozlišení jednotlivých vnitřních komponentů v závislosti na četnosti údržby, nový vodní systém, modulárnost zařízení, jednoduchý servis a obsluha a tradice značky Wittenborg jsou hlavními přednostmi tohoto automatu.